Поражението с 0:3 срещу SV Elversberg във видеото

MSV Duisburg загуби с 0:3 от SV Elversberg през уикенда. Тук можете да видите резюме на мача във видеото.

MSV Duisburg имаше много планове за гостуването си на SV Elversberg миналата събота. Но зебрите, които на практика нямаха никакъв шанс, загубиха с 0:3. И докато Елверсберг пое лидерството в класирането, отборът от Майдерих трябваше да си признае, че в момента съперниците им са с твърде голяма ширина на яката. „Когато Елверсберг има наистина добър ден, какъвто имаше в атака, в двубоите и в отношението към играта, тогава в момента нямаме никакъв шанс срещу тях“, беше отрезвяващият извод на треньора на MSV Торстен Цигнер.

Дуисбург изостава само след 12 минути чрез Валдин Мустафа. В заключителната фаза Кофи (82-ата минута) и Израел Суеро (90.+2) увеличиха преднината. Можете да видите головете и всички останали забележителни сцени от мача тук, във видеото с акценти от Magenta Sport (кликнете върху „Съгласен съм“ и изтеглете необходимото съдържание).

След само една победа в последните си шест мача MSV има шанс да постигне положителен резултат тази неделя. Тогава единайсетте на Зигнер приемат U23 на Борусия Дортмунд във Вупертал.