Мачът в Билефелд е разпродаден – как феновете все още могат да се сдобият с билети за Манхайм

Голяма еуфория на Хафенщрасе в Есен! Феновете се втурват към петия отбор в трета дивизия. RWE обяви „разпродадено“ за следващия домакински мач.

Три поредни победи – 2:1 срещу BVB U23, 2:1 срещу Саарбрюкен и 2:1 срещу Дуисбург – в трета дивизия. Рот-Вайс Есен не беше правил това от сякаш половин вечност. Наградата: пето място след 13 мачови дни. Феновете на РВЕ вече мечтаят за повече.

Еуфорията е съответно висока. Стадионът на Хафенщрасе сякаш бавно достига своите граници. Във всеки случай следващият мач е разпродаден!

Не е останал нито един билет за съботния мач срещу Арминия Билефелд. Сблъсъкът в 14-ия ден на третата дивизия срещу изпадналия от втора дивизия отбор е третият мач през настоящата футболна година след Мюнстер и Дрезден, който се играе пред разпродадена публика. За първи път през този сезон са продадени и всички билети за гостите.

RWE е посрещнал 101 302 зрители в шестте си домакински мача до момента, което съответства на средно 16 884 фена на мач. След мача в Билефелд тази цифра ще нарасне до около 17 200 души.

Седмица по-късно RWE го очаква следващото събитие – когато отново ще играе у дома с традиционния клуб SV Waldhof Mannheim (неделя, 12 ноември, 16,30 ч.).

Билети за членовете на клуба за Манхайм са на разположение, свободна продажба от четвъртък

След домакинския мач в Билефелд е преди следващия домакински мач в Манхайм. Членовете на RWE могат да закупят билети за сблъсъка срещу SV Waldhof Mannheim (неделя, 12 ноември, 16,30 ч.) в онлайн магазина за билети до вторник вечерта (20,00 ч.).

От четвъртък (2 ноември, 10:00 ч.) билетите ще бъдат пуснати в продажба в онлайн магазина за билети и в обичайните каси за предварителни резервации. От 14:00 ч. билетите ще се продават на касата във фен магазина на Хафенщрасе