Начало област срещу Bocholt пълен, средно от малко под 20,000 осъществимо

Зрителите вкарват Алемания Аахен в земята. В края на сезона ще бъде постигната рекордна средна посещаемост за четвърта дивизия, която ще бъде почти невъзможно да бъде подобрена.

В Регионална лига Запад можете да преброите дните до перфектната промоция на Алемания Аахен. А очакването в града не познава граници.

В събота (13 април, 14:00 ч.) лидерите, които нямат загуба в 14 мача в лигата, играят срещу обитателите на подземието Rot Weiss Ahlen. Клубът съобщава: „Билетите за домакинския ни мач срещу Rot Weiss Ahlen на 13 април все още са налични на касите за предварителни резервации, във фен магазина и онлайн на www.alemannia-tickets.de. Но почти всички билети, с изключение на северната трибуна, са разпродадени“.

Едно нещо е ясно: Аахен все още не може да бъде повишен в тези 90 минути, дори ако Вуперталер СВ загуби в Гютерслох. В такъв случай обаче Аахен може да изясни всичко седмица по-късно в Падерборн.

Ако зависеше от феновете, перфектната обстановка вероятно щеше да бъде предстоящият домакински мач срещу 1. ФК Бохолт, срещу който те претърпяха последното си поражение през първата половина на сезона.

Кръгът щеше да е пълен, ако там можеха да отпразнуват промоцията си в трета дивизия. Феновете определено са разгорещени, тъй като за мача на 27 април (14:00 ч.) вече няма свободни билети в домакинския сектор.

Около 4500 билета бяха продадени предварително на членове на клуба и притежатели на сезонни билети в понеделник и вторник. Във вторник следобед по-голямата част от останалите около 15 000 билета бяха продадени на свободния пазар в рамките на два часа. Последните останали билети бяха продадени на каса в сряда. Билети за зоната за гости могат да бъдат закупени само от офиса на 1. FC Bocholt.