RWE побеждава Шалке и печели титлата – проследяване на живо

Тази неделя ще се проведе 17-ото издание на NRW Traditionsmasters. Всички голове, резултати и развитие на събитията тук в тикера на живо.

[twitter][/twitter]Добре дошли в тикера на живо на 17-ия турнир NRW Traditionsmasters! Шалке 04, ВфЛ Бохум, Рот-Вайс Есен, МСВ Дуисбург, Вуперталер СВ, Рот-Вайс Оберхаузен и СГ Ватеншайд ще изпратят традиционните си отбори в битка за престижната титла във Вестенерджи-Хале в Мюлхайм тази неделя. Участниците ще бъдат допълнени от Mülheim All Stars. Забавлявайте се!

Ако желаете да проследите „Traditionsmasters“ на живо: Кликнете тук за предаването на нашите колеги от WAZ.

Rot-Weiss Essen – Schalke 04 3:1

1-ва минута: Начало

2-ра минута: Ервин Коен се контузи при проверка в бордовете и трябва да напусне терена. Горещо начало на финала!

3-та минута: 1:0 чрез Томас Денкер! RWE повежда.

5-та минута: 2:0 чрез Марвин Щудтрукер.

8-а минута: Ще се върне ли Шалке тук? Кралскосините със сигурност се опитват, но едва успяват да се справят.

9-та минута: 2:1 чрез Михаел Онесорге. Но сега! Шалке прави връзка.

13-та минута: Става все по-напечено, фаловете се увеличават. Но засега всичко е в рамките на разумното.

15-а минута: 3:1 чрез Томас Денкер. Това можеше да бъде предварителното решение. На часовника остават само 39 секунди.

Финалната свирка!

Сега всичко остава да се играе. Финалът между Шалке и RWE е на път да започне. Това е реванш от финала през 2022 г., когато Шалке излезе начело. В днешната групова фаза обаче RWE спечели категорично с 5:2.

Поради това VfL Bochum ще заеме третото място, а RWO ще завърши на четвърта позиция.

Деветметрови дузпи за третото място между RWO и VfL

Марсел Ландерс пропуска.

2:3 от Даниел Каскор.

Юлиан Лютман опитва панака – и пропуска за RWO.

2:2 чрез Даниел Клингер.

2:1.

1:1 чрез Сури Укар.

1:0 за RWO чрез Марсел Ландерс.

Даниел Кашор пропуска.

Сега финалът е между Рот-Вайс Есен и Шалке 04, а преди да бъде определен победителят, Бохум и RWO ще се изправят един срещу друг в спор за третото място чрез дузпи.

VfL Bochum – FC Schalke 04 0:5

1-ви начален удар.

5. 0:1 Михаел Онесорге.

6. 0:2 Джихан Йълмаз.

11. 0:3 Кристиан Егерт – решаващият момент?

13. 0:4 Рене Левейохан

15. 0:5 Михаел Онесорге

Краен сигнал.

Rot-Weiss Essen – Rot-Weiß Oberhausen

Rot-Weiss Essen са първият финалист, RWO се борят за 3-то място в спор за място в наказателната лига.

Финален сигнал: Вторият кръг на състезанието е в края на 2015 г.

12-та минута: 3:0 Томас Денкер

9-та минута: 2:0 Thomas Denker

6-та минута: 1:0 Феликс Херценбрух

1 минута: Начало на срещата – първият полуфинал е в ход!

Полуфиналите са в ход:

VfL Bochum – FC Schalke 04

Сега има кратка почивка.

VfL Bochum – Rot-Weiß Oberhausen

1 минута Начало на срещата.

1 минута 1:0 Daniel Klinger.

6-та минута: 2:0 Андреас Клуи

11-та минута: 3:0 Даниел Качор

Въпреки поражението RWO достига до полуфиналите заедно с VfL като втори в групата с четири точки благодарение на по-добрата си голова разлика от Wattenscheid 09.

Rot-Weiss Essen – Wuppertaler SV

1 минута: Начало на срещата

3-та минута: 0:1 чрез Марк Бах. 4-та минута: 1:1 Феликс Херценбрух

6-та минута: 1:2 Даниел Гребе

7-а минута: 2:2 Марвин Щудтрукер

WSV се нуждае от победа. Все още е вълнуващо. На RWE им е много трудно.

13-та минута: 3:2 Томас Денкер.

14-та минута: 4:2 Марвин Щудтрукер.

15-та минута: 5:2 Тимо Брауер.

Сега S04 достигат до полуфиналите като втори в група А.

MSV Duisburg – SG Wattenscheid 3:4

2-ра минута: 0:1 чрез Михаел Баум.

2-ра минута: 1:1 чрез Серкан Гювенисик.

3-та минута: 2:1 чрез Маркус Остхоф.

5-та минута: 3:1 чрез Адриан Тобер.

8-а минута: 3:2 чрез Паул Хелфер.

9-та минута: 3:3 чрез Енгин Явузаслан. Ватеншайд се завърна!

10-та минута: 3:4 чрез Енгин Явузаслан. SGW напълно обърнаха мача.

14-та минута: Започва заключителната фаза. При сегашното положение MSV остава без точки.

Едно нещо е сигурно: въпреки силните си изяви All Stars Mülheim отпадат, тъй като са събрали само една точка в трите си мача в групата. Шалке, от друга страна, ще трябва да се надява на помощ от RWE, които вече са напреднали, срещу Wuppertaler SV. WSV се нуждаят от победа, за да отстранят Шалке. Но първо трябва да се премине към група Б.

Schalke – Mülheim All Stars 4:3

1 минута: Начало.

3-та минута: 0:1 чрез Матиас Лиерхаус.

4-та минута: 1:1 чрез Бенджамин Вингертер.

10-та минута: 2:1 чрез Михаел Онесорге.

10-та минута: 3:1 чрез Кристиан Миколайчак.

13-та минута: 3:2 чрез Матиас Лиерхаус.

14-та минута: 4:2 чрез Бенямин Вингертер.

14-та минута: 4:3 чрез Саша Шнекер. Ще бъде ли отново вълнуващо?

SG Wattenscheid – VfL Bochum 1:6

1 минута: Начало на срещата.

11-ата минута: 1:4 чрез Ервин Коен.

13-та минута: 1:5 чрез Михаел Лоренц. Силно представяне от страна на RWE.

15-та минута: 1:6 чрез Марвин Щудтрукер.

Краен сигнал. RWE се класира за полуфиналите.

И сега груповата фаза продължава. Звездите на Mülheim All Stars и RWE се подготвят.

RWO отправя възклицателен знак, докато нещата не изглеждат добре за зебрите. Кратка почивка преди мачът да продължи с интермедия на млади играчи от Мюлхайм.

Рот-Вайс Оберхаузен – MSV Дуисбург 7:2

1-ва минута: 1:0 чрез Филип Бауер.

2-ра минута: 1:1 чрез Маркус Остхоф.

2-ра минута: 2:1 чрез Далибот Гатарич – диво начало тук.

6-а минута: След турболентното начало нещата на терена се поохладиха. Натискът е основно върху MSV, които нямат точки.

8-а минута: 2:2 чрез Серкан Гювенишик – Зебрите дават резултат!

9-а минута: 3:2 чрез Юлиан Лютман.

12-та минута: 4:2 чрез Дамиано Ширу.

13-та минута: 5:2 чрез Дамиано Ширу – сега вече е гъсто и бързо за MSV.

13-та минута: 6:2 чрез Тим Райхерт.

14-та минута: 7:2 чрез Юлиан Лютман. Дуисбург се сгромолясва.

Краен сигнал. И второ поражение за MSV.

Wuppertaler SV – Schalke 04 3:3

3-та минута: 1:0 от Гаетано Мано – мощен гол на спортния директор на Вупертал.

5-та минута: 2:0 чрез Даниел Гребе.

7-а минута: 2:1 чрез Камил Валдок.

7-а минута: 2:2 чрез Кристиан Егерт – Шалке се връща в играта!

10-та минута: 2:3 чрез Бенджамин Вингертер. Кралскосините обърнаха мача.

12-та минута: WSV удря напречната греда и Вупертал се разминава с изравнителното попадение на сантиметри.

15-та минута: 3:3 – изравнителен гол за Вупертал в последната минута!

Това е краят на първия кръг. Wuppertaler SV и Schalke 04 откриват втория – S04 вече са под напрежение след поражението си на откриването.

SG Wattenscheid – Rot-Weiß Oberhausen 2:2

5-та минута: Безрезултатна и борбена начална фаза в двубоя между SGW и RWO.

7-а минута: 0:1 чрез Дамиано Ширу.

11-та минута: 1:1 чрез Йонас Аквистапас.

14-та минута: 2:1 чрез Михаел Йост.

15-та минута: 2:2 чрез Денис Шарлие – само секунди преди последния съдийски сигнал.

Окончателен сигнал.

Mülheim All Stars – Wuppertaler SV 3:3

1 минута: Начало на срещата. WSV са довели със себе си и малка, но шумна фенска маса, въпреки първото си участие и сравнително дългото пътуване.

2-ра минута: 0:1 чрез Даниел Гребе.

6-та минута: 1:1 чрез Матиас Лиерхаус. Мюлхайм отбелязва гол и се радва на победата.

9-та минута: Равен брой. All Stars дават силен отпор на спортния директор на WSV Гаетано Мано, бившия треньор Бьорн Мехнерт и компания.

9-та минута: 2:2 чрез Сури Укар.

11-а минута: Мегауспех за Дуисбург – стълбът спасява на два пъти.

13-та минута: 2:3 чрез Марсел Малтриц.

12-та минута: 2:4 чрез Дино Дегенхард.

15-та минута: Ще се върне ли MSV? Не остава много време.

15-та минута: 3:4 с последния съдийски сигнал.

Schalke – RWE 2:5

1-ва минута: Топката се търкаля.

1-ва минута: 0:1 за Есен чрез Марвин Щудтрукер.

2-ра минута: 0:2 чрез Кевин Грунд.

2 минута: 1:2 чрез Михаел Онесорге.

4-та минута: Страхотна атмосфера тук, в Мюлхайм. „Отпаднали“, скандират феновете на RWE по време на владеенето на топката от Шалке.

5-та минута: 1:3 чрез Марвин Щудтрукер.

6-та минута: 2:3 чрез Камил Валдок.

10-та минута: Шалке измъква изравнителен гол срещу силния отбор на Есен.

12-а минута: 2:4 чрез Кевин Грюн – първо Оливер Рек спасява, а след това и гредата – но третият гол е в целта.

14-та минута: 2:5 чрез Марвин Щудтрукер.

Връчване на трофея на победителя

Легендата на Шалке Олаф Тон и кметът на Мюлхайм Марк Буххолц връчват това, за което всички осем участници настояват: големия, златен трофей на победителя.

Храна от Мюлхайм!

Програмата започва, залата Westenergie е добре запълнена. Програмата започва с певческа интермедия, след което защитаващите титлата си Шалке и Рот-Вайс Есен осигуряват спортното откриване.

Накратко за формата: Осемте отбора се състезават в две групи по четири за продължаване напред, като четирите най-добри отбора продължават към полуфиналите. Третото място ще бъде решено чрез деветметрови дузпи, а финалът е насрочен за 17:40 ч. Всеки мач е с продължителност 15 минути.